Okres zimowy, który aktualnie panuje, nie jest tylko do leniuchowania, serwisowania sprzętu ogrodniczego, czy czytania książek o żbikach 😉 To idealny okres na przycinanie krzewów, drzew, roślin w ogrodach na zewnątrz i wewnątrz. Mróz który mamy w nocy, a czasami i w dzień jest czynnikiem sprzyjającym do hamowania rozprzestrzeniania się chorób, które mogły by zaatakować przycięte rośliny. Tak więc sekator nożyce w dłoń, i ruszamy do zabiegów pielęgnacji roślin.

Jeżeli potrzebujesz zadbać o swój ogród działkę rośliny na zewnątrz, jest to najlepszy czas na tego typu zabiegi. Gdyby Twój zasób czasu jest ograniczony, a chcesz cieszyć się super ogrodem, zadzwoń do nas, a my zaopiekujemy się Twoimi roślinami.

Na zdjęciach jest jedna z naszych realizacji w Lublinie. Do zadań należało wycięcie i prześwietlenie roślin tak aby chodników wrócił dalej do swoich rozmiarów. Szerokość chodnika skurczyła się o około 20% przez wybujałe rośliny płożące. Dodatkowo przycięliśmy rośliny które zaczęły wchodzić i uszkadzać elewację budynku. Kolejnymi zabiegami było przycięcie krzewów kwitnących przycięcie róż, pnączy, 

Sprawdź naszą ofertę, przycinanie krzewów drzew roślin lubartów.