Pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów wykładzin – od wielu lat specjalizujemy się w praniu dywanów i wykładzin. Mamy odpowiednie środki czyszczące oraz odplamiające, które bez problemu poradzą sobie z trudnymi, zaschniętymi plamami z kawy, wina, herbaty, zupy, olejów, smarów czy moczu. Ponadto posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie.

Pranie Karcher wykładzin i dywanów – województwo lubelskie

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży utrzymywania czystości, dlatego z wielkim zaangażowaniem przykładamy się do każdego kolejnego zlecenia związanego z zachowaniem porządku w budynkach. Przy użyciu przystosowanych do tego odkurzaczy piorących pierzemy dywany, czyścimy wykładziny czy chodniki. W swojej pracy używamy profesjonalnych środków chemicznych oraz odplamiaczy znanych i cenionych producentów, np.: Prochem, Chemspec, TMF, Hydramaster, Tersus, Ecolab czy Tenzi. Pracujemy na urządzeniach angielskiego producenta Ashbys, Altec, Mytee i na włoskich maszynach marki Santoemma, a także na urządzeniach firmy Prochem Galaxy oraz znanych sprzętach marki Karcher Puzzi 200, Karcher Puzzi 300, Karcher Puzzi 10/2. Pranie dywanów odbywa się przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia natrysku, które wynosi 400 PSI, dzięki czemu nasza usługa wykonywana jest na najwyższym poziomie i pozwala usunąć wszelkie plamy i zabrudzenia.

Pranie wykładzin i dywanów w Lubartowie, Lublinie i okolicach

Pranie dywanów wykładzin – tel: 668-975-102

Świadczymy usługi profesjonalnego prania dywanów oraz wykładzin u Klientów na terenie województwa lubelskiego, a szczególnie działamy na terenie Lubartowa, Lublina, Ostrowa Lubelskiego oraz Jakubowic. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się Twoją kilkuletnią wykładziną i sprawi, że nabierze ona świeżości i nowego wyglądu, doskonale trafiłeś. Jako firma specjalizująca się w utrzymywaniu czystości wśród Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i instytucji publicznych, oferujemy cykliczne wykonywanie usług u naszych Odbiorców, a także świadczymy jednorazowe zlecenia. Naszą ofertę dostosowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb Klientów, dlatego po kontakcie z nami z pewnością ustalimy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Czysta wykładzina wizytówką Twojego wnętrza

Odświeżone i czyste powierzchnie dywanowe wewnątrz każdego pomieszczenia są jego wizytówką i pięknie uzupełniają oraz wzbogacają wnętrze. Regularne czyszczenie wykładzin i dywanów w miejscach publicznych lub w domach czy mieszkaniach ma za zadanie nie tylko przywrócić im dawny blask i świeżość, ale także zadbać o pozbycie się licznych roztoczy, pyłów, kurzu oraz innych uporczywych zanieczyszczeń. Przebywanie w czystych i zadbanych pomieszczeniach z wypranymi oraz odświeżonymi dywanami bądź wykładzinami w znacznym stopniu wpływa na komfort funkcjonowania zarówno podczas pracy, jak i odpoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prania dywanów, chodników i wykładzin!

Pranie dywanów i wykladzin dywanowych

Pranie dywanów pozwala pozbyć się brzydkich zapachów, bakterii, wirusów oraz nagromadzonych zanieczyszczeń w postaci okruchów czy włosów.

  • Pierz dywany i wykładziny cyklicznie, a nie 1 raz na kilka lat
  • W sezonie letnim wytrzep i przewietrz swoje dywany
  • Dbaj o swoje wykładziny regularnie je odkurzając 

Telefon

(+48) 668-975-102

Email

kontakt@czyszczenie-lubartow.pl

Adres

ul. Słoneczna 5
21-100 Lubartów