Doczyszczanie podłóg

Wiele osób ceni sobie porządek i czystość w miejscach pracy oraz przestrzeniach instytucji publicznych. Często zwykłe mycie podłóg nie daje takich efektów, o jakich marzymy. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w związku z tym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, oferujemy profesjonalne doczyszczanie podłóg twardych.

Jakie czynności wykonujemy?

Rozpoczynamy od dokładnego odkurzania powierzchni podłogi, a następnie zajmujemy się identyfikacją materiału, z jakiego podłoga została zrobiona czy ułożona. Po tych ustaleniach pochylamy się nad rozpoznaniem rodzaju zabrudzeń, aby następnie użyć odpowiedniej techniki czyszczenia, dedykowanej chemii oraz maszyn. To bardzo ważny etap, który pozwala na wykonanie doczyszczania podłóg na najwyższym poziomie.

Profesjonalne techniki doczyszczania podłóg

Najczęściej stosowaną techniką doczyszczania podłóg twardych jest metoda szorowania za pomocą szorowarki jednotarczowej. W naszej firmie wykorzystujemy szorowarkę jednotarczową oscylacyjną z użyciem szczotek oraz padów czyszczących i polerujących. W celu uzyskania świetnego efektu z prac nad czyszczeniem podłóg często stosuje się również automat szorująco-zbierający. Nasze wyposażenie pokazuje, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu i wiedzy, która jest niezbędna w celu wykonania jak najlepszej usługi dla Klienta. Często widząc stan zabrudzenia posadzki, decydujemy, czy nasze zlecenie wykonujemy w formie jednoetapowej, czy wieloetapowej. Po kompleksowym doczyszczeniu podłóg zalecane jest nałożenie powłok ochronnych na czyszczone powierzchnie, stosując np. preparaty akrylowe lub polimery. Proces ten jest uwieńczeniem realizacji całej usługi i pozwala utrzymać stan podłogi w bardzo dobrej kondycji przez długi czas.

Doczyszczanie podłóg – dla kogo świadczymy takie usługi?

Czyste i odświeżone podłogi są wizytówką każdego przedsiębiorstwa i świadczą o pełnym profesjonalizmie właścicieli. Doczyszczone podłogi oraz inne zakamarki w budynkach wielkopowierzchniowych sprawiają, że pomieszczenia zyskują atrakcyjny wygląd. Nasze usługi kompleksowego doczyszczania podłóg, różnego typu posadzek przystosowanymi do tego maszynami i preparatami świadczymy najczęściej w obiektach przemysłowych, halach, magazynach, biurach czy sklepach.

Firma zajmująca się doczyszczaniem podłóg twardych w Lublinie

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług dotyczących utrzymywania powierzchni w czystości. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem budynków wielkopowierzchniowych, myciem okien, witryn, praniem tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin, koszeniem trawników wraz z drobnymi pracami ogrodowymi, a także doczyszczaniem podłóg twardych. Nasze działania realizujemy od wielu lat na terenie województwa lubelskiego, a szczególnie m.in. w Lubartowie, Lublinie, Niemcach, Kamionce, Kocku, Firlejach, Ostrowie Lubelskim czy Jakubowicach.

Jeśli Twoje podłogi pomimo regularnego mycia nie wyglądają świeżo i w pełni efektywnie, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej usługi doczyszczania podłóg twardych. Zadzwoń lub napisz do nas, a my przedstawimy Ci ofertę i wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie

Telefon

(+48) 668-975-102

Email

kontakt@czyszczenie-lubartow.pl

Adres

ul. Słoneczna 5
21-100 Lubartów