Utrzymanie czystości w biurach

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym serwisem utrzymania czystości w obiektach wielkopowierzchniowych, w szczególności w hotelach, biurowcach, budynkach przemysłowych, budynkach gastronomicznych, kinach, magazynach czy galeriach handlowych. Nasi doświadczeni pracownicy od lat świadczą usługi sprzątania lubartów od podstaw we wszelkich pomieszczeniach biurowych, np. w salach konferencyjnych, a także utrzymują czystość w częściach wspólnych budynku, a więc w kuchni, toalecie, holu czy na klatce schodowej.

Mycie okien

Sprzątanie biur – Lubartów i okolice

Jako firma stawiająca na czele porządek i czystość specjalizujemy się w przeprowadzaniu gruntownego czyszczenia powierzchni zarówno jednorazowo, jak i cyklicznie. Do czyszczenia i mycia stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa dla ludzi oraz zwierząt, a jednocześnie wykonują swoje zadanie na najwyższym poziomie.

Kompleksowa oferta prania mebli tapicerowanych, czyszczenie dywanów i wykładzin.

Oprócz gruntownego sprzątania i mycia powierzchni zabrudzonych czy zakurzonych oferujemy także pranie dywanów, chodników oraz wykładzin w obsługiwanych pomieszczeniach. Czyszczenie wspomnianych elementów wykonujemy za pomocą odkurzaczy piorących renomowanych producentów, takich jak m.in.: angielskie ekstraktory Ashbys (Ashbys Enforce oraz Ashbys Sensei) z podgrzewaczami wody, odkurzacze Prochem Endavour czy Prochem Galaxy, a także włoskie maszyny marki Santoemma. Nie sposób nie wspomnieć również o powszechnie znanych i lubianych odkurzaczach piorących firmy Karcher. Każdy z posiadanych przez nas sprzętów pomaga nam w czyszczeniu dywanów, wykładzin czy chodników, aby po wykonanych zabiegach piorących mogły prezentować się w pełni efektywnie i nadawać pomieszczeniom eleganckiego wyglądu.

Bezpieczeństwo, komfort i estetyka

Wysprzątane wnętrza sprawiają, że praca w nich staje się o wiele przyjemniejsza. Czyste meble, doczyszczone podłogi, umyte okna, witryny czy lustra pozytywnie wpływają na osoby przebywające w odświeżonych pomieszczeniach. Ponadto w wielu biurowcach znajdują się zakurzone i zabrudzone wykładziny czy chodniki, które są siedliskiem wielu bakterii, roztoczy, wirusów czy grzybów. W związku z tym warto zadbać o ich regularne czyszczenie. Metoda prania ekstrakcyjnego, którą stosujemy, daje świetne efekty wizualne, poprzez usuwanie licznych zabrudzeń i plam, a dodatkowo używanie gorącej wody do prania pozwala dezynfekować czyszczone powierzchnie.

Zakres naszych działań obejmuje:

 • kompleksowe odkurzanie podłóg,

 • mycie podłóg twardych z zastosowaniem odpowiednich środków czyszczących,

 • zabezpieczanie i nabłyszczanie podłóg,

 • pranie wykładzin dywanów,

 • mycie szafek i biurek,

 • usuwanie kurzu z mebli biurowych, lamp oraz innych powierzchni,

 • usuwanie zanieczyszczeń ze sprzętu biurowego, np. z drukarek, komputerów, telefonów,

 • mycie okien, luster, innych powierzchni szklanych oraz parapetów,

 • czyszczenie grzejników z uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc,

 • czyszczenie tablic informacyjnych,

 • czyszczenie pomieszczeń sanitarnych oraz kuchennych,

 • mycie drzwi wejściowych do budynku oraz do poszczególnych pomieszczeń,

 • segregacja i opróżnianie koszy śmietnikowych,

 • uzupełnianie pojemników na mydło oraz płyn dezynfekujący,

 • uzupełnianie papieru toaletowego oraz ręczników papierowych.

Postaw na wysoką jakość, terminowość i konkurencyjne ceny

Jako firma sprzątająca oferujmy kompleksowe świadczenie usług na najwyższym poziomie. Czyszczenie przestrzeni wielkopowierzchniowych jest dla nas codziennością, dlatego, jeśli szukasz profesjonalnej firmy z doświadczeniem, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy pełną satysfakcję skorzystania z naszych usług zarówno jednorazowo, jak i podczas regularnych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny, szeroki zakres usług i pełne zaangażowanie. Zapraszamy!

Telefon

(+48) 668-975-102

Email

kontakt@czyszczenie-lubartow.pl

Adres

ul. Słoneczna 5
21-100 Lubartów

Napisz do Nas

Potrzebujesz usług sprzątania, mycie okien, pranie tapicerki, czyszczenie dywanów, zadzwoń!