Mycie okien, przeszkleń paneli

Domy

Instytucje

Mycie okien

Firmy

mycie okien przeszkleń paneli

 Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w utrzymywaniu czystości wielu pomieszczeń biurowych oraz innych powierzchni użytkowych posiadamy w swojej ofercie kompleksowe mycie okien jednostronnie lub dwustronnie, a także mycie przeszkleń, luster, paneli, witryn czy różnorodnych powierzchni szklanych. Nasze usługi realizujemy przy użyciu wody demineralizowanej, która zapewnia mycie okien bez smug oraz zacieków.

Co to jest woda demineralizowana? Czy warto ją stosować?

Woda demineralizowana to woda, która poddawana jest procesom demineralizacji, wskutek czego zostaje pozbawiona znacznej części minerałów oraz innych składników, przez co staje się krystalicznie czysta. Mycie okien, witryn czy przeszkleń wodą demineralizowaną zapewnia niepowtarzalny efekt bez konieczności użycia dodatkowych środków chemicznych, które mogą wpływać na powstawanie nieestetycznych zarysowań. Użycie wody oczyszczonej zapewnia mycie bez smug, a tym samym jest gwarancją wysokiej jakości wykonanej usługi.

Używamy najwyższej jakości środków oraz przedmiotów i urządzeń

Nasza firma wykonuje mycie okien, mycie przeszkleń, mycie ogrodów zimowych lub mycie witryn sklepowych za pomocą tzw. baranka i ściągaczki. Do całego procesu czyszczenia wodą demineralizowaną używamy jedynie najwyższej jakości urządzeń firm IPC, Ionic, Unger, Ettore OVA8 czy Gardiner oraz przedmiotów renomowanych marek, jak np.: Unger, Moerman, Buzil lub Vileda Proffesional. W swojej pracy stawiamy na wysoką jakość oraz pełne zaangażowanie. Przykładamy wszelkich starań, aby Klienci mogli cieszyć się z naszych realizacji i w pełnym komforcie oglądać piękne otoczenie przez umyte okna.

Do kogo kierujemy ofertę mycia okien, przeszkleń, paneli, witryn czy innych szklanych powierzchni?

Oferta mycie okien, przeszkleń, witryn, paneli, luster czy innych powierzchni szklanych dostosowana jest szczególnie do przedsiębiorców oraz instytucji publicznych, ale także dla klientów indywidualnych. Nasze usługi wykonujemy w głównej mierze cyklicznie, jednak podejmujemy się także jednorazowych zleceń, które bardzo często wykonywane są po remontach lub zakończeniu budowy domu czy lokalu. Do 16 m wysokości mycie okien, przeszkleń czy witryn mycie wykonujemy z poziomu gruntu, bez użycia podnośnika czy zwyżki, co z pewnością wpływa na obniżenie kosztów usługi. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne i zachęcające do podjęcia współpracy.

Myjemy okna witryny do wysokości 16 m bez użycia rusztowania czy zwyżki. Posiadamy specjalistyczne kije rozkładane, szczotki oraz maszynę która oczyszcza i pompuje wodę do wysokości 18 m bez straty ciśnienia. Do wykonania usługi nie potrzebujemy zwyżki, która nie jest w stanie wjechać w np. na teren ogrodów.

Mycie okien Lubartów, Lublin, Ostrów Lubelski

Jeśli mieszkasz w Lubartowie, Lublinie, Niemcach, Kamionce, Kocku, Firlejach, Ostrowie Lubelskim czy Jakubowicach i szukasz firmy, która zajmie się kompleksowym myciem okien, witryn, przeszkleń czy luster, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci naszą ofertę i wspólnie ustalimy szczegółowy zakres usług. Jesteśmy konkurencyjną firmą na rynku, która na czele stawia zadowolenie swoich Klientów. Do zobaczenia!

Mycie okien

Mycie okien

Mycie fasad

Telefon

(+48) 668-975-102

Email

kontakt@czyszczenie-lubartow.pl

Adres

ul. Słoneczna 5
21-100 Lubartów