Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej – Czyszczenie Lubartów to firma, która w kompleksowy sposób pochodzi do swoich zleceń i kolejnych realizacji, dlatego w ofercie posiadamy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej. Za pomocą ekstraktora wraz z podgrzewaczem wody pierzemy tapicerkę materiałową, jednocześnie ją dezynfekując w związku z użyciem gorącej wody podczas procesu czyszczenia.

Pranie tapicerki meblowej – co czyścimy?

Czyścimy narożniki, sofy, wersalki, fotele, pufy, krzesła, narożniki kuchenne oraz materace. Stosujemy najwyższej jakości detergenty oraz specjalistyczne odplamiacze, które usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia po kawie, winie, farbie, gumie do żucia czy moczu. Pozbywamy się również nieprzyjemnych zapachów dymu papierosowego, zwierząt czy nawet stęchlizny. Pranie ekstrakcyjne pozwala na wykonanie gruntownego odświeżenia tapicerki meblowej, dzięki czemu po wykonanych pracach wygląda ona jak nowa i gotowa jest do ponownego użytkowania.

Pranie ekstrakcyjne – najlepsza metoda na pozbycie się zabrudzeń oraz bakterii i roztoczy

Czyszczenie tapicerki meblowej przy użyciu wysokiej jakości ekstraktora to najlepsze rozwiązanie. Stosowane przez nas odkurzacze piorące zasysają brud i zanieczyszczenia z głębi pranej powierzchni, a nie jedynie z zewnątrz, powierzchownie. Dzięki temu z tapicerki usuwane są nie tylko zabrudzenia i plamy, ale także nagromadzony kurz, roztocza, bakterie i wirusy. Każde wykonywane przez nas pranie odbywa się przy użyciu wody o wysokiej temperaturze, która oprócz usuwania brudu, zapewnia również dezynfekcję.

Najwyższa jakość sprzętu = najlepsze rezultaty

Pranie tapicerki meblowej czyszczenie mebli – tel: 668-975-102

Podczas prania tapicerki materiałowej wykorzystujemy ssawki ze stali nierdzewnej oraz specjalistyczną niechlapiącą ssawką Prochem Sapphire, która dedykowana jest szczególnie dla materiałów typu carabu, penta oraz flock. Przy użyciu innych ssawek osiągnięcie takiej jakości po praniu jest wręcz nieosiągalne. Odkurzacze natryskowo-odsysające, które stosujemy wraz z odpowiednio dobranymi elementami to doskonałe rozwiązanie na wykonanie kompleksowej usługi gruntownego czyszczenia tapicerki meblowej. Przy użyciu naszych ekstraktorów gwarantujemy pełne zadowolenie i świetne efekty prac.

Pranie narożnika, sofy, krzeseł – Lubartów i okolice

Nasze usługi prania tapicerki meblowej wykonujemy w województwie lubelskim, a szczególnie w Lubartowie, Lublinie, Niemcach, Kamionce, Kocku, Firleju, Ostrowie Lubelskim, Jakubowicach czy okolicznych miejscowościach. Czyszczenie narożnika, sofy, wersalki, foteli czy krzeseł wykonujemy u Klienta, jednocześnie zapewniając zminimalizowanie namoczenia materiału i zastosowanie specjalistycznych urządzeń, które pozwolą w szybkim tempie wysuszyć prane elementy.

Jeśli Twoja tapicerka meblowa potrzebuje odświeżenia, zadzwoń do nas i umów się na dogodny dla Ciebie termin! Do usłyszenia!

Telefon

(+48) 668-975-102

Email

kontakt@czyszczenie-lubartow.pl

Adres

ul. Słoneczna 5
21-100 Lubartów