Koszenie trawników

W swojej ofercie oprócz sprzątania biur lubartów czy lokali przemysłowych, mycia okien, przeszkleń, paneli, doczyszczenia podłóg lub prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin zajmujemy się także koszeniem trawników, wertykulacją trawnika, napowietrzaniem czy zakładaniem trawnika z siewu. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy na terenie województwa lubelskiego i to właśnie w tych obszarach dbamy o Twoją zieleń wokół domów, mieszkań, czy biur.

Co jeszcze wykonujemy? Opieka nad roślinami w Lubartowie i okolicy

Drobne prace ogrodnicze to dla nas żaden problem. Dzięki grabieniu, zamiataniu czy plewieniu uporządkujemy Twój ogród w profesjonalny sposób, dbając o najmniejsze detale. Uwielbiamy spędzać czas na łonie natury i tym samym wykonywać prawdziwe rewolucje w ogrodach. Niezwykle cieszy nas praca nad przycinaniem krzewów i formowaniem żywopłotów. Takie zlecenia realizujemy dopiero po ustaleniach i analizach z naszymi Klientami. Służymy również fachową poradą i pomocą w podjęciu decyzji dotyczących spektakularnych zmian na Waszych posesjach.

Uporządkowany ogród o każdej porze roku

Posiadamy odpowiedni sprzęt, niezbędne predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenie w dbaniu o ogród i całą posesję. Ponadto wykonujemy drobne prace ogrodowe, a więc grabienie, zamiatanie czy plewienie. Z naszą pomocą stworzysz piękny i wymarzony trawnik, który będzie cieszył oko przez wszystkie pory roku.

Piękny i zadbany trawnik z firmą z Lubartowa

Jeśli chcesz zadbać o swój trawnik, a nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do jego skoszenia lub brak Ci czasu na takie działania, zapraszamy Cię do kontaktu z naszą firmą. Zajmiemy się skoszeniem zarówno małego trawnika, jak i łąk wielkopowierzchniowych. Sprawimy, że zarośnięte pola staną się pięknym i zadbanym miejscem, a przycięte krzewy czy żywopłoty będą nietuzinkowo zdobiły każdy teren.

Koszenie trawników, prace ogrodowe – Lubartów, Lublin, Ostrów Lubelski

Od wielu lat troszczymy się o wygląd trawników naszych Klientów. Koszenie trawy, wertykulacja, napowietrzanie, zakładanie trawnika z siewu, a także grabienie, zamiatanie i plewienie wykonujemy w szczególności na terenie województwa lubelskiego, a w głównej mierze w Lubartowie, Lublinie, Niemcach, Kamionce, Kocku, Firleju, Ostrowie Lubelskim czy Jakubowicach. Chętnie podejmujemy się także działań związanych z opieką nad roślinami, przycinaniem krzewów czy formowaniem żywopłotów. Mamy niezbędne umiejętności i wiedzę oraz narzędzia.

Jeśli Twój ogród także potrzebuje wsparcia ze strony profesjonalistów, skontaktuj się z nami. Po analizie zlecenia jesteśmy w stanie przedstawić naszym Klientom kompleksową ofertę realizacji usługi utrzymanie czystości. Chętnie pomożemy również w podjęciu ostatecznych decyzji dotyczących poszczególnych prac. Zapraszamy!

Bądźmy w kontakcie

Koszenie trawników, koszenie kosą spalinową, przycinanie krzewów, formowanie żywopłotów, koszenie lubartów

Telefon

(+48) 668-975-102

Email

kontakt@czyszczenie-lubartow.pl

Adres

ul. Słoneczna 5
21-100 Lubartów